O nás

O nás

1992

     K tomuto roku se váže úplný začátek podnikatelské činnosti pana Pavla Zselezo v oboru nákupu a zpracování brambor. Začátky patřily výrobě a distribuci předsmažených bramborových hranolků. Z toho pramení název firmy Pavel Zselezo PomFrit.

1994

     S tímto rokem je spojeno rozrůstání firmy PomFrit. Začal se navyšovat počet spokojených zákazníků s většími nároky a novými požadavky. Toto vedlo k rozšíření výroby o loupané vakuované brambory, loupanou krouhanou kořenovou zeleninu, cibuli, zelí a další.

     Vznikl vlastní vozový park pro pružné zajišťování závozů přímo k zákazníkům.

2005

     Trh opět žádá změnu. Vzniká firma Fritpom s.r.o., která má statut chráněné dílny. Tudíž opět nový benefit pro odběratele, možnost takzvaného "náhradního plnění".

Jednatelem firmy je pan Pavel Zselezo.

     Se vznikem nové firmy se sortiment opět rozšířil. Tentokrát o vakuované vařené brambory v různých provedeních (kostky, plátky, čtvrtky, celé)

     Celá výroba je vybavena moderními stroji odpovídajícími požadavkům EU.

Motto firmy: 

  • kvalita výroby
  • flexibilita výroby
  • být nablízku zákazníkům k jejich spokojenosti
  • dnes objednáte, zítra dodáme

 

Pokud se o tomto všem chcete přesvědčit, objednejte, ochutnejte a staňte se našimi spokojenými zákazníky.

 

Ke dni 25.5.2018 byl vydán vnitřní předpis o ochraně osobních údajů v souladu s čl. 24 a násl. nařízení EU č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Možnost nahlédnutí v sídle firmy.